• Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 280 mm -13279181 - náhrada - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Anténa Opel - prút antény OPEL

Dĺžka: 280 mm

Závit: M5

OE čisla:

OPEL 13279181

OPEL 1784011

OPEL 90566812

OPEL 4705831

OPEL 24464153

OPEL 6784710

OPEL 13139850

OPEL 6784744

OPEL 13214199

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Agila A - - -
OPEL Antara - - -
OPEL Astra F - - -
OPEL Astra G - - -
OPEL Astra H - - -
OPEL Corsa C - - -
OPEL Corsa D - - -
OPEL Meriva A - - -
OPEL Omega - - -
OPEL Signum - - -
OPEL Tigra B - - -
OPEL Vectra B - - -
OPEL Vectra C - - -
OPEL Zafira A - - -
OPEL Zafira B - - -

Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 280 mm -13279181 - náhrada

Kód produktu:JL 52102
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Cena s DPH:

6,30€

Bez DPH:5,25€

Súvisiace produkty

Plastová vaňa do kufra s protišmykovou úpravou Opel Zafira B - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Plastová vaňa do kufra Opel Zafira B s protišmykovou úpravou

Plastová vaňa do kufra s protišmykovou úpravou Opel Zafira B Prevedenie: ..

27,09€ Bez DPH: 22,58€

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop   OE čísla: OPEL 12 74 137 O..

30,11€ Bez DPH: 25,10€

Spojková sada Opel 2,0 DTi - 623313109 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spojková sada Opel 2,0 DTi - 623313109

Spojková sada Opel 2,0 Dti Súčasť balenia: Spojková sada /230 mm/ - spojkova lamela, pritlačný..

151,07€ Bez DPH: 125,90€

Smerovka Opel Vectra B - ľavá - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Smerovka Opel Vectra B - ľavá

Smerovka Opel Vectra B Strana montáže: ľavá OE čísla: OPEL 90512150 OPEL 12260..

7,56€ Bez DPH: 6,30€

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 Ventil regulácie tlaku vstrekovacieho ..

103,95€ Bez DPH: 86,63€

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694

GM Genuine prevodový olej BOT 303  Pre manuálne prevodovky a Easytronic prevodovky: - od ..

19,82€ 22,52€ Bez DPH: 16,52€

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131

Spätné zrkadlo OPEL Insignia Typ: Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické OE č..

11,34€ Bez DPH: 9,45€

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - od roku výroby 2007 NázovHodnotaDĺżka [mm]109.00..

12,98€ Bez DPH: 10,82€

Štítky: Opel, Anténa, OPEL, prút, antény, závit, dĺžka, 280, -13279181, náhrada, Agila, Original, 52102