Brzdové doštičky predné Zimmermann - 23404.205.1

  • Brzdové doštičky predné Zimmermann - 23404.205.1

Brzdové doštičky predné Zimmermann

 

Strana montáże predna naprava
Brzdový systém Ate - Teves
żírka 1 [mm] 154,9
Výżka 1 [mm] 72,7
Hrúbka 1 [mm] 20,5
żírka 2 [mm] 156,2
Výżka 2 [mm] 77,3
Hrúbka 2 [mm] 20,5
Výstrażný kontakt opotrebenia predpripravene pre varovny ukazovatel opotrebenia

 

OE čísla:

OPEL 1605079
OPEL 1605138
OPEL 93176379
OPEL 93188113
SAAB 12802167
SAAB 93188113
SAAB 93166941

 
Výrobca: Zimmermann
Kód produktu: 23404.205.1
Dostupnosť: Skladom
Originálne diely OPEL dodanie 2 - 14 dní
Pôvodná cena: 134,16€
Cena s DPH: 80,50€
Bez DPH: 67,08€
ks
 
 

Súvisiace produkty

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B   OE čísla: OPEL 578511 ..

20,10€ Bez DPH: 16,75€

Škrtiaca klapka Opel - 1,9 CDTi - Z19DTJ - Z19DTH - 5828246

Škrtiaca klapka Opel - 1,9 CDTi - Z19DTJ - Z19DTH - 5828246

Škrtiaca klapka Opel 1,9 CDTi Pre motory: Opel Astra H - 1,9 CDTi - Z19DTJ ( 88kW / 120KM ) - ..

467,36€ Bez DPH: 389,47€

Lapače nečistôt OPEL Vectra C - zadné - 9162784

Lapače nečistôt OPEL Vectra C - zadné - 9162784

Lapače nečistôt OPEL Vectra C do roku výroby 2006 Strana montáže: predná OE čísla: OPEL 171..

35,73€ 39,26€ Bez DPH: 29,77€

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321

Olejový filter Opel 9117321 Názov Hodnota Vonkajżí priemer [mm] 6..

15,95€ 17,53€ Bez DPH: 13,30€

Vzduchový filter Opel Signum, OPEL Vectra C - Y20DTH, Y22DTR, Z19DT, Z9DTJ, Z19DTH, Z32SE, Y30DT, Z30DT - 95517658 - MANN Filter - C33189/1

Vzduchový filter Opel Signum, OPEL Vectra C - Y20DTH, Y22DTR, Z19DT, Z9DTJ, Z19DTH, Z32SE, Y30DT, Z30DT - 95517658 - MANN Filter - C33189/1

Vzduchový filter Opel - 95517658 - MANN Filter - C33189/1 - čistič vzduchu OPELPre vozidlá:OPEL Sign..

9,95€ 17,46€ Bez DPH: 8,30€

Štítky: Opel, Brzdové, doštičky, predné, Zimmermann, 23404.205.1, Signum