• Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 360 mm -13279181 - originál - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Anténa Opel - prút antény OPEL

Dĺžka: 360 mm

Závit: M5

OE čisla:

OPEL 13279181

OPEL 1784527

OPEL 1784011

OPEL 90566812

OPEL 4705831

OPEL 24464153

OPEL 6784710

OPEL 13139850

OPEL 6784744

OPEL 13214199

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Agila A - - -
OPEL Antara - - -
OPEL Astra F - - -
OPEL Astra G - - -
OPEL Astra H - - -
OPEL Corsa C - - -
OPEL Corsa D - - -
OPEL Meriva A - - -
OPEL Omega - - -
OPEL Signum - - -
OPEL Tigra B - - -
OPEL Vectra B - - -
OPEL Vectra C - - -
OPEL Zafira A - - -
OPEL Zafira B - - -

Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 360 mm -13279181 - originál

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:13279181
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:32,36€
Cena s DPH:

29,13€

Bez DPH:24,27€

Súvisiace produkty

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop   OE čísla: OPEL 12 74 137 O..

30,11€ Bez DPH: 25,10€

Smerovka Opel Vectra B - ľavá - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Smerovka Opel Vectra B - ľavá

Smerovka Opel Vectra B Strana montáže: ľavá OE čísla: OPEL 90512150 OPEL 12260..

7,56€ Bez DPH: 6,30€

Nalievacie hrdlo nádrže Opel Agila A - benzín - 4700164 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Nalievacie hrdlo nádrže Opel Agila A - benzín - 9203540

Nalievacie hrdlo nádrže Pre vozidlá: Opel Agila A Pre verziu: benzín OE čísla: OPEL 4..

162,79€ 180,87€ Bez DPH: 135,65€

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 Ventil regulácie tlaku vstrekovacieho ..

103,95€ Bez DPH: 86,63€

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694

GM Genuine prevodový olej BOT 303  Pre manuálne prevodovky a Easytronic prevodovky: - od ..

20,27€ 22,52€ Bez DPH: 16,89€

Svetlo OPEL Insignia H7/H1 - predné ľavé - 22831926 - náhrada - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Svetlo OPEL Insignia H7/H1 - predné ľavé - 22831926 - náhrada

Svetlo OPEL Insignia/Svetlomet OPEL Insignia Typ žiaroviek: H7/H1 s denným svietením Strana mo..

108,35€ Bez DPH: 90,29€

Vanička do kufra OPEL Insignia Sedan - 19172566 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vanička do kufra OPEL Insignia A Sedan - 19172566

Vanička do kufra OPEL Insignia A Sedan OE čísla: OPEL 19172566 OPEL 1722000 ..

160,91€ 178,79€ Bez DPH: 134,10€

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131

Spätné zrkadlo OPEL Insignia Typ: Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické OE č..

11,34€ Bez DPH: 9,45€

Krytka skrutky OPEL  - čierna - 32 mm - 90342772 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Krytka skrutky OPEL - čierna - 32 mm - 90342772

Krytka skrutky OPEL Len pre hliníkové disky. Farba: čiena Rozmer: 32 mm Cena za 1 k..

3,49€ 3,88€ Bez DPH: 2,91€

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - od roku výroby 2007 NázovHodnotaDĺżka [mm]109.00..

12,98€ Bez DPH: 10,82€

Vzduchový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 93192885 - KN Filter - 33-2787 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 93192885 - KN Filter - 33-2787

K&N vzduchový filter OPEL - KN- 33-2787Čistič vzudchu OPEL - športový filter OPELPre vozidlá:Ope..

54,58€ 62,74€ Bez DPH: 45,48€

USB kábel OPEL pre NAVI600 - NAVI900 - 95518709 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

USB kábel OPEL pre NAVI600 - NAVI900 - 95518709

USB kábel OPEL Typ rádia: NAVI600 - NAVI900Dlžka: 1730 mmOE čísla:OPEL 95518709OPEL 1787058..

24,64€ 27,37€ Bez DPH: 20,53€

Tryska ostrekovača svetlometov OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183117 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Tryska ostrekovača svetlometov OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183117

Ostrekovač svetla Opel - tryska ostrekovača svetlometu OPEL Montážna strana: ľavý Balenie:&nbs..

49,27€ 54,75€ Bez DPH: 41,06€

Držiak príchytky trysky ostrekovača svetlometov  OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183125 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Držiak príchytky trysky ostrekovača svetlometov OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183125

Ostrekovač svetla Opel - držiak trysky ostrekovača svetlometu OPELMontážna strana: ľavá Balenie: ..

7,23€ 8,04€ Bez DPH: 6,03€

Kabínový filter s aktívnym uhlím Opel - Peľový filter OPEL Adam, OPEL Corsa D, OPEL Corsa E - 13345949 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Kabínový filter s aktívnym uhlím Opel - Peľový filter OPEL Adam, OPEL Corsa D, OPEL Corsa E - 13345949

Kabínový filter Opel s aktívnym uhlím - Peľový filter OPEL - 55702456 Pre vozidlá: Opel A..

48,27€ 53,64€ Bez DPH: 40,23€

Štítky: Opel, Anténa, OPEL, prút, antény, závit, dĺžka, 360, -13279181, originál, Agila, diel, 13279181