• Žhaviaca sviečka OPEL - 1,7 CDTi - 55588475 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL- 1,7 CDTi

Názov Hodnota
Rozmer závitu M 10 x 1,25
Nominálne napätie [V] 11.00
Prevedenie żeraviacej sviečky Tycinkova zeraviaca sviecka
Użahovací moment od [Nm] 10.00
do użahovacieho momentu [Nm] 15.00
Rozmer kľúča 12
Prevedenie żeraviacej sviečky dozeravujuce
Dĺżka [mm] 145.00
Montáżna hĺbka [mm] 24.00
Stúpanie kużela 123
Typ pripojenia PIN

Pre motory:

1,7 CDTi - A17DTC, A17DTJ, A17DTR, Z17DTJ, Z17DTH, Z17DTL

OE čísla:

OPEL 1214062
OPEL 1214063
OPEL 97210818
OPEL 1214035

OPEL 1214096

OPEL 55588475

OPEL 97358626

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Astra G diesel 1.7 CDTI - Z17DTL - 59 kw -
OPEL Astra G diesel 1.7 DTI - Y17DT - 55 kW -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - A17DTJ - 81 kW -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - A17DTR - 92 kW -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - Z17DTJ - 81 kW -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - Z17DTR - 92 kW -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - Z17DTH - 74 kw -
OPEL Astra H diesel 1.7 CDTI - Z17DTL - 59 kw -
OPEL Astra J diesel 1.7 CDTI - A17DTL - 74 kW -
OPEL Astra J diesel 1.7 CDTI - A17DTJ - 81 kW -
OPEL Astra J diesel 1.7 CDTi - A17DTR - 92 kw -
OPEL Corsa C diesel 1.7 CDTI - Z17DTH - 74 kW -
OPEL Corsa C diesel 1.7 DTI - Y17DT - 55 kW -
OPEL Corsa C diesel 1.7 DTI - Y17DTL - 48 kW -
OPEL Corsa D diesel 1.7 CDTI - Z17DTR - 92 kW -
OPEL Meriva B diesel 1.7 CDTI - A17DT - 74 kW -
OPEL Meriva B diesel 1.7 CDTI - A17DTI - 81 kW -
OPEL Zafira B diesel 1.7 CDTI - A17DTJ - 81 kW -
OPEL Zafira B diesel 1.7 CDTI - A17DTR - 92 kW -
OPEL Zafira B diesel 1.7 CDTI - Z17DTJ - 81 kW -

Žhaviaca sviečka OPEL - 1,7 CDTi - 55588475

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:55588475
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:32,58€
Cena s DPH:

29,00€

Bez DPH:24,16€

Súvisiace produkty

Kryt ostrekovača svetlometu Opel Insignia A - do roku výroby 2014 - pravý - 20998581 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Kryt ostrekovača svetlometu Opel Insignia A - do roku výroby 2014 - pravý - 20998581

Kryt ostrekovača svetlometu Strana montáže: pravá Pre vozidlá: OPEL Insignia Ado roku výrob..

42,29€ 47,52€ Bez DPH: 35,24€

Ťažné oko Opel Astra J, OPEL Adam, OPEL Ampera, OPEL Astra K, OPEL Zafira C - 1334156 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Ťažné oko Opel Astra J, OPEL Adam, OPEL Ampera, OPEL Astra K, OPEL Zafira C - 1334156

Ťažné oko Opel - oko na ťahanie OPEL Pre vozidlá: Opel Astra J, OPEL Adam, OPEL Ampera, OPEL A..

17,03€ 19,14€ Bez DPH: 14,20€

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A - 1,7 Di - 1,7 DTi - 93190777 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A - 1,7 Di - 1,7 DTi - 93190777

Olejový filter Opel - 93190777 Názov Hodnota Vonkajżí priemer [mm] ..

12,92€ 14,52€ Bez DPH: 10,77€

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI do roku 2015 - 55569253 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI do roku 2015 - 55569253

Zapaľovacia cievka OPEL Pre vozidlá:OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira CPre motor..

112,14€ 126,00€ Bez DPH: 93,45€

Čidlo automatického nastavenia xenónových svetiel Opel Astra J, Opel Zafira C - zadný - 13362768 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Čidlo automatického nastavenia xenónových svetiel Opel Astra J, Opel Zafira C - zadný - 13362768

Záťažový regulátor xenónových svetiel OPELČidlo nastavenie predných svetlometov OPEL - automatické n..

157,53€ 177,00€ Bez DPH: 131,28€

Olejový filter Opel Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Insignia, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI Turbo - 55594652 - MANN Filter - HU612/2X - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Olejový filter Opel Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Insignia, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI Turbo - 55594652 - MANN Filter - HU612/2X

Olejový filter Opel - 55594652 Názov Hodnota Vonkajżí priemer [mm] ..

8,72€ 12,46€ Bez DPH: 7,27€

Gumené rohože OPEL Zafira C - sada - 13434727 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Gumené rohože OPEL Zafira C - sada - 13434727

Gumené rohože OPEL - presné koberčeky OPEL - Originál rohože gumené OPELPre vozidlá:OPEL Zafira CBal..

63,07€ 70,86€ Bez DPH: 52,55€

Štítky: Opel, Žhaviaca, sviečka, OPEL, CDTi, 55588475, Astra, Original