• Autobateria GM 75AH, 12V - Originál autobatéria OPEL - 95527532 - Doopla.sk | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Akumulátor GM 75AH - autobatéria OPEL - originálna autobatéria OPEL

Kapacita: 75Ah

Napätie: 12V

Štartovací prúd: 720 Ah

Dĺžka: 315 mm
Šírka: 175 mm
Výška: 175 mm

OE čísla:

OPEL 95515593

OPEL 95519153

OPEL 93197904

OPEL 1201002

OPEL 12772108

OPEL 1201221

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Astra J - - -
OPEL Insignia A - - -

Autobateria GM 75AH, 12V - Originál autobatéria OPEL - 95527532

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:95527532
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:261,00€
Cena s DPH:

234,90€

Bez DPH:195,75€

Súvisiace produkty

Vodné čerpadlo OPEL Astra J - 1,7 CDTi - A17DTN, A17DTC, A17DTE, A17DTF, A17DTS -  55587867 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vodné čerpadlo OPEL Astra J - 1,7 CDTi - A17DTN, A17DTC, A17DTE, A17DTF, A17DTS - 55587867

Vodné čerpadlo/vodná pumpa OPEL Astra J 1,7 CDTi Pre vozidlá: OPEL Astra J - 1,7 CDTi - A17DTN..

435,97€ 484,41€ Bez DPH: 363,31€

Krytka skrutky OPEL Insignia - tmavošedá metalíza - 21 mm - 13283158 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Krytka skrutky OPEL Insignia - tmavošedá metalíza - 21 mm - 13283158

Krytka skrutky OPEL Insignia Len pre hliníkové disky. Farba: tmavošedá metalízaRozmer: 21..

1,25€ 1,39€ Bez DPH: 1,04€

Turbo hadica OPEL Vectra C, OPEL Signum - 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTH - 55350923 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Turbo hadica OPEL Vectra C, OPEL Signum - 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTH - 55350923

Hadica intercooler OPEL Pre vozidlá: OPEL Sigum OPEL Vectra C Pre motory: 1,9 CDTi - ..

75,65€ 84,06€ Bez DPH: 63,05€

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 95508489 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 95508489

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - do roku výroby 2007 NázovHodnotaDĺżka [mm]103.00..

33,37€ 37,08€ Bez DPH: 27,81€

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Meriva B - 13422271 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Meriva B - 13422271

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Pre vozdilá: Opel Meriva B OE čísla: OPEL 13422271..

55,26€ 61,40€ Bez DPH: 46,05€

Tryska ostrekovačov OPEL Astra J - pravá - 13408116 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Tryska ostrekovačov OPEL Astra J - pravá - 13408116

Tryska ostrekovačov OPELPre vozidlá: OPEL Astra J okrem GTCStrana montáže: praváOE čísla:OPEL 134081..

6,55€ 7,28€ Bez DPH: 5,46€

Kolienko hadice ostrekovača OPEL - so spätným ventilom - OPEL Astra H, OPEL Corsa D, OPEL ZafiraB, OPEL Vectra C - 13171805 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Kolienko hadice ostrekovača OPEL - so spätným ventilom - OPEL Astra H, OPEL Corsa D, OPEL ZafiraB, OPEL Vectra C - 13171805

Kolienko hadice ostrekovača OPEL - so spätným ventilom - ostrekovanie OPELPre vozidlá:OPEL Astra H, ..

3,47€ 3,85€ Bez DPH: 2,89€

Gumené rohože OPEL Astra J - sada - 32026252 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Gumené rohože OPEL Astra J - sada - 32026252

Gumené rohože OPEL - presné koberčeky OPEL - Originál rohože gumené OPELPre vozidlá:OPEL Astra JBale..

85,54€ 95,04€ Bez DPH: 71,28€

Púzdro trysky ostrekovača svetlometov OPEL Insignia A - ľavá - 13227348 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Púzdro trysky ostrekovača svetlometov OPEL Insignia A - ľavá - 13227348

Púzdro trysky ostrekovača svetlometov OPEL Insignia A - púzdro trysky ostrekovača svetla OPELPre voz..

26,07€ 28,97€ Bez DPH: 21,73€

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013

Dvere OPEL Zafira BStrana montáže: predné - ľavéOE čísla:OPEL 13203013OPEL 124239..

927,44€ 1 030,49€ Bez DPH: 772,87€

Čidlo automatického nastavenia xenónových svetiel Opel Insignia A 4x4 - zadný - 22986408 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Čidlo automatického nastavenia xenónových svetiel Opel Insignia A 4x4 - zadný - 22986408

Záťažový regulátor xenónových svetiel OPELČidlo nastavenie predných svetlometov OPEL - automatické n..

149,06€ 165,63€ Bez DPH: 124,22€

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Mokka - 95034856 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Mokka - 95034856

Spínač otvárania kufrových dverí OPEL Pre vozdilá: Opel Mokka OE čísla: OPEL 95034856 ..

55,26€ 61,40€ Bez DPH: 46,05€

Štítky: Opel, Autobateria, 75AH, 12V, Originál, autobatéria, OPEL, 95527532, Autobatérie, originál, diel