• Olejový filter Opel Astra G, OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 2,2 16V - 2,0 Turbo - 12605566 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Olejový filter Opel 12605566

Názov Hodnota
Vnútorný priemer 2 [mm] 10.00
Vnútorný priemer 1 [mm] 35.00
Vonkajżí priemer [mm] 61.00
Výżka [mm] 89.00

Pre motory:

A20NHT
A20NFT
A24XE
A24XF
Z20NHH
Z20NET
Z22SE
Z22YH

OE čísla:

OPEL 12605566

OPEL 4804935

OPEL 650315

OPEL 9194746

OPEL 5650331

OPEL 93171212

OPEL 93175493

OPEL 24460713

OPEL 90537280

OPEL 5650337

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Astra G benzín 2.2 16V - Z22SE - 108 kW -
OPEL Astra J benzín 2.0 Turbo OPC - A20NFT - 206 kW -
OPEL Astra J benzín 2.0 Turbo OPC - B20NFT - 206 kW -
OPEL Insignia A benzín 2.0 Turbo - A20NFT - 162 kW -
OPEL Insignia A benzín 2.0 Turbo - A20NHT-LDK - 162 kW -
OPEL Signum benzín 2.0 16V Turbo - Z20NET - 129 kW -
OPEL Signum benzín 2.2 16V - Z22YH - 114 kW -
OPEL Vectra C benzín 2.0 16V Turbo - Z20NET - 129 kW -
OPEL Vectra C benzín 2.2 16V - Z22SE - 108 kW -
OPEL Vectra C benzín 2.2 16V - Z22YH - 114 kW -
OPEL Zafira A benzín 2.2 16V - Z22SE - 108 kW -
OPEL Zafira B benzín 2.2 16V - Z22YH - 110 kW -

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 2,2 16V - 2,0 Turbo - 12605566

Výrobca: OPEL filter Original
Kód produktu:12605566
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:10,80€
Cena s DPH:

9,61€

Bez DPH:8,01€

Súvisiace produkty

Vzduchový filter Opel Agila A - 4702969 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Agila A - 4702969

Vzduchový filter Opel Agila A - benzin   Názov Hodnota Dĺżka ..

15,54€ 17,46€ Bez DPH: 12,95€

Palivový filter OPEL Mokka - 96896403 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Palivový filter OPEL Mokka - 96896403

Palivový filter OPEL Mokka - 96896403OE čísla:OPEL 96896403OPEL 818013..

35,14€ 39,48€ Bez DPH: 29,28€

Vzduchový filter OPEL Astra J - A14XEL, A14XER, B14XER - 13272717 - UFI - 30.422.00 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter OPEL Astra J - A14XEL, A14XER, B14XER - 13272717 - UFI - 30.422.00

Vzduchový filter OPEL Astra JPre motory:A14XEL, A14XER, B14XEROE čísla:OPEL 13272717OPEL 835056..

12,78€ 19,67€ Bez DPH: 10,65€

Palivový filter Opel Agila A, OPEL Agila B, OPEL Antara, OPEL Astra H, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A, OPEL Signum, OPEL Tigra B, OPEL Vectra C, OPEL Signum - 95599700 - MANN Filter - PU723X - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia

Palivový filter Opel Agila A, OPEL Agila B, OPEL Antara, OPEL Astra H, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A, OPEL Signum, OPEL Tigra B, OPEL Vectra C, OPEL Signum - 95599700 - MANN Filter - PU723X

Palivový filter Opel - 93181377Pre motory: 1,3 CDTi - 1,9 CDTi - 2,0 CDTi - Antara Ná..

16,46€ 23,52€ Bez DPH: 13,72€

Vzduchový filter Opel Adam - 13357497 - MANN Filter - C21005 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Adam - 13357497 - MANN Filter - C21005

Vzduchový filter Opel Adam - C21005 - 13357497 Názov Hodnota ..

17,14€ 24,48€ Bez DPH: 14,28€

Vzduchový filter Opel Astra H, OPEL Zafira B - 1.7 CDTI - 1.9 CDTI - 1.6 16V Turbo - 93192882 - MANN Filter - C30138 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Astra H, OPEL Zafira B - 1.7 CDTI - 1.9 CDTI - 1.6 16V Turbo - 93192882 - MANN Filter - C30138

Vzduchový filter Opel Astra H, OPEL Zafira B - 93192882 - MANN Filter - C30138 Pre motory:  ..

11,93€ 17,04€ Bez DPH: 9,94€

Vzduchový filter OPEL Signum, Opel Vectra C - 2.8 V6 Turbo - Z28NEL, Z28NET - 12786800 - MANN Filter - C30170 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter OPEL Signum, Opel Vectra C - 2.8 V6 Turbo - Z28NEL, Z28NET - 12786800 - MANN Filter - C30170

Vzduchový filter OPEL Signum, Opel Vectra C - 2.8 V6 Turbo - Z28NEL, Z28NET - 12786800 - MANN Filter..

18,06€ 25,80€ Bez DPH: 15,05€

Štítky: Opel, Olejový, filter, Astra, OPEL, Insignia, Signum, Vectra, Zafira, 16V, Turbo, 12605566, Filter, Original