• Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 360 mm -13279181 - originál - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Anténa Opel - prút antény OPEL

Dĺžka: 360 mm

Závit: M5

OE čisla:

OPEL 13279181

OPEL 1784527

OPEL 1784011

OPEL 90566812

OPEL 4705831

OPEL 24464153

OPEL 6784710

OPEL 13139850

OPEL 6784744

OPEL 13214199

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Agila A - - -
OPEL Antara - - -
OPEL Astra F - - -
OPEL Astra G - - -
OPEL Astra H - - -
OPEL Corsa C - - -
OPEL Corsa D - - -
OPEL Meriva A - - -
OPEL Omega - - -
OPEL Signum - - -
OPEL Tigra B - - -
OPEL Vectra B - - -
OPEL Vectra C - - -
OPEL Zafira A - - -
OPEL Zafira B - - -

Anténa OPEL - prút antény OPEL - závit M5 - dĺžka 360 mm -13279181 - originál

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:13279181
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:28,02€
Cena s DPH:

25,22€

Bez DPH:21,02€

Súvisiace produkty

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop - 1274137

Mechanizmus stieračov bez motorčeka Opel Tigra TwinTop   OE čísla: OPEL 12 74 137 O..

28,68€ Bez DPH: 23,90€

Smerovka Opel Vectra B - ľavá - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Smerovka Opel Vectra B - ľavá

Smerovka Opel Vectra B Strana montáže: ľavá OE čísla: OPEL 90512150 OPEL 12260..

6,60€ Bez DPH: 5,50€

Nalievacie hrdlo nádrže Opel Agila A - benzín - 4700164 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Nalievacie hrdlo nádrže Opel Agila A - benzín - 9203540

Nalievacie hrdlo nádrže Pre vozidlá: Opel Agila A Pre verziu: benzín OE čísla: OPEL 4..

140,94€ 156,60€ Bez DPH: 117,45€

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44

Elektromagnetický ventil vstrekovacieho čerpadla OPEL VP44 Ventil regulácie tlaku vstrekovacieho ..

99,00€ Bez DPH: 82,50€

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

GM Genuine prevodový olej BOT 303 - 1 liter - 93165694

GM Genuine prevodový olej BOT 303  Pre manuálne prevodovky a Easytronic prevodovky: - od ..

15,12€ Bez DPH: 12,60€

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Spätné zrkadlo OPEL Insignia - Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické - 13247131

Spätné zrkadlo OPEL Insignia Typ: Ľavé sklo zrkadla s pl. držiakom, vyhrievané, asferické OE č..

10,80€ Bez DPH: 9,00€

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 93190433 - BOSCH

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - od roku výroby 2007 NázovHodnotaDĺżka [mm]109.00..

12,36€ Bez DPH: 10,30€

Kryt kolesa OPEL original - 17" - 5x105 - 13286691 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Kryt kolesa OPEL original - 17" - 5x105 - 13286691

Kryt kolesa OPEL original - okrasny kryt kolesa OPEL - puklica OPEL - Poklica OPELPriemer disku: 17"..

35,04€ Bez DPH: 29,20€

Vzduchový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 93192885 - KN Filter - 33-2787 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Astra G, OPEL Astra H, OPEL Zafira A, OPEL Zafira B - 93192885 - KN Filter - 33-2787

K&N vzduchový filter OPEL - KN- 33-2787Čistič vzudchu OPEL - športový filter OPELPre vozidlá:Ope..

50,79€ 59,75€ Bez DPH: 42,32€

USB kábel OPEL pre NAVI600 - NAVI900 - 95518709 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

USB kábel OPEL pre NAVI600 - NAVI900 - 95518709

USB kábel OPEL Typ rádia: NAVI600 - NAVI900Dlžka: 1730 mmOE čísla:OPEL 95518709OPEL 1787058..

21,33€ 23,70€ Bez DPH: 17,78€

Držiak príchytky trysky ostrekovača svetlometov  OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183125 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Držiak príchytky trysky ostrekovača svetlometov OPEL Signum, OPEL Vectra C - s držiakom - od roku výroby 2006 - ľavá - 13183125

Ostrekovač svetla Opel - držiak trysky ostrekovača svetlometu OPELMontážna strana: ľavá Balenie: ..

6,26€ 6,96€ Bez DPH: 5,22€

Štítky: Opel, Anténa, OPEL, prút, antény, závit, dĺžka, 360, -13279181, originál, Agila, diel, 13279181