• Stierače Opel Astra J - Originál sada - 95508195 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Stierače Opel Astra J - Originál sada

Názov Hodnota
   
Dĺżka 2 [mm] 625.00
   
Dĺżka 1 [mm] 680.00
Jednotka mnożstva sada
Strana montáże predne

 

OE čísla:

OPEL 95508195

OPEL 1272028

OPEL 13348852

OPEL 1272013

OPEL 13295280

OPEL 1272031

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
  • Vozidlo: OPEL Astra J

Stierače Opel Astra J - Originál sada - 95508195

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:95508195
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:57,65€
Cena s DPH:

51,88€

Bez DPH:43,24€

Súvisiace produkty

Alternátorová voľnobežka Opel 1,3 CDTi - 535 0063 10 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Alternátorová voľnobežka Opel 1,3 CDTi - 535 0063 10

Alternátorová voľnobežka Opel Pre motory: 1,3 CDTi - A13DTC, A13DTR, Z13DTE, Z13DTJ, Z13DT, Z1..

34,02€ Bez DPH: 28,35€

Tesnenie vstrekovačka a traverzy OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - X20DTL, Y20DTH, Y22DTR - 90500732- 90502704 - sada 4 ks - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Tesnenie vstrekovačka a traverzy OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - X20DTL, Y20DTH, Y22DTR - 90500732- 90502704 - sada 4 ks

Tesnenie vstrekovaca a traverzy OPEL Sada obsahuje: 4 ks tesnenie traverzy - 821091 4 ks te..

58,20€ 64,67€ Bez DPH: 48,50€

Plastový nit OPEL - 90450482 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Plastový nit OPEL - 90450482

Plastový nit OPEL Rozmery: A = 15,9mm - B = 7,9mm - C = 4,9mm - d = 1,9mm - H = 12mm OE čísla:..

1,16€ 1,29€ Bez DPH: 0,97€

Brzdy OPEL Vivaro A - predné - sada kotúčov a doštičiek - 305 mm - 93186421 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Brzdy OPEL Vivaro A - predné - sada kotúčov a doštičiek - 305 mm - 93186421

Brzdy OPEL Vivaro A - predné - sada kotúčov a doštičiek - 305 mm - 93186421 Strana montáže: predn..

379,21€ 421,34€ Bez DPH: 316,01€

Lapače nečistôt OPEL Astra H GTC - zadné - 9163100 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Lapače nečistôt OPEL Astra H GTC - zadné - 9163100

Lapače nečistôt OPEL Astra H GTC - 3 dverová verzia Strana montáže: zadná OE čísla: OPEL 17..

35,11€ 39,02€ Bez DPH: 29,26€

Bezpečnostné skrutky OPEL originál - sada - 9162914 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Bezpečnostné skrutky OPEL originál - sada - 9162914

Bezpečnostné skrutky OPEL originál Balenie obsahuje 4 bezpečnostné skrutky a protikus. Každá s..

75,22€ 83,58€ Bez DPH: 62,68€

Klínový remeň OPEL Astra J, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 2,0 CDTi - A20DTL, A20DT, A20DTH, Y20DTJ, Z20DTJ, A20DTR - 6PK1843 - 55578485 - continental - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Klínový remeň OPEL Astra J, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 2,0 CDTi - A20DTL, A20DT, A20DTH, Y20DTJ, Z20DTJ, A20DTR - 6PK1843 - 55578485 - continental

Klínový remeň OPEL/prevodový remeň OPEL/drážkový remeň OPEL Dĺžka: 1843 mm Drážky: 6 P..

17,63€ Bez DPH: 14,69€

Farba OPEL - opravaná ceruzka - strieborná Star Silver III - L157 / 2AU - 9200119 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Farba OPEL - opravaná ceruzka - strieborná Star Silver III - L157 / 2AU - 9200119

Farba OPEL Typ: opravaná ceruzka Farba: strieborná Star Silver III - L157 / 2AU Baleni..

12,72€ 14,14€ Bez DPH: 10,60€

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321

Olejový filter Opel 9117321 Názov Hodnota Vonkajżí priemer [mm] 6..

14,35€ 15,94€ Bez DPH: 11,95€

Farba OPEL - opravaná ceruzka - čierna Granada - OPS / 83L - 93165330 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Farba OPEL - opravaná ceruzka - čierna Granada - OPS / 83L - 93165330

Farba OPEL Typ: opravaná ceruzka Farba: čierna Granada - OPS / 83L Balenie: dve tuby /..

12,46€ 13,85€ Bez DPH: 10,38€

Bezpečnostné skrutky OPEL Crossland X, OPEL Grandland X - sada - 39099170 - Doopla.sk | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Bezpečnostné skrutky OPEL Crossland X, OPEL Grandland X - sada - 39099170

Bezpečnostné skrutky OPEL originálPre vozidlá: OPEL Crossland X, OPEL Grandland X Balenie obsahuj..

68,67€ 76,30€ Bez DPH: 57,22€

Štítky: Opel, Stierače, Astra, Originál, sada, 95508195, Original