• Brzdové doštičky predné Zimmermann - 23404.205.1 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Brzdové doštičky predné Zimmermann

 

Strana montáże predna naprava
Brzdový systém Ate - Teves
żírka 1 [mm] 154,9
Výżka 1 [mm] 72,7
Hrúbka 1 [mm] 20,5
żírka 2 [mm] 156,2
Výżka 2 [mm] 77,3
Hrúbka 2 [mm] 20,5
Výstrażný kontakt opotrebenia predpripravene pre varovny ukazovatel opotrebenia

 

OE čísla:

OPEL 1605079
OPEL 1605138
OPEL 93176379
OPEL 93188113
SAAB 12802167
SAAB 93188113
SAAB 93166941

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Brzdové doštičky predné Zimmermann - 23404.205.1

Výrobca: Zimmermann
Kód produktu:23404.205.1
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Cena s DPH:

59,54€

Bez DPH:49,62€

Súvisiace produkty

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B

Manžeta riadiacej páky Opel Vectra B   OE čísla: OPEL 578511 ..

17,40€ Bez DPH: 14,50€

Smerovka Opel Vectra B - pravá - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Smerovka Opel Vectra B - pravá

Smerovka Opel Vectra B Strana montáže: pravá OE čísla: OPEL 90512149 ..

6,60€ Bez DPH: 5,50€

Škrtiaca klapka Opel - 1,9 CDTi - Z19DTJ - Z19DTH - 5828246 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Škrtiaca klapka Opel - 1,9 CDTi - Z19DTJ - Z19DTH - 5828246

Škrtiaca klapka Opel 1,9 CDTi Pre motory: Opel Astra H - 1,9 CDTi - Z19DTJ ( 88kW / 120KM ) - ..

337,20€ Bez DPH: 281,00€

Lapače nečistôt OPEL Vectra C - zadné - 9162784 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Lapače nečistôt OPEL Vectra C - zadné - 9162784

Lapače nečistôt OPEL Vectra C do roku výroby 2006 Strana montáže: predná OE čísla: OPEL 171..

27,50€ 30,90€ Bez DPH: 22,92€

Ventilátor kúrenia Opel Signum, Opel Vectra C - 1845080 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Ventilátor kúrenia Opel Signum, Opel Vectra C - 1845080

Ventilátor kúrenia Opel Pre vozidlá: OPEL Signum OPEL Vectra C OE čísla: OPEL 1845080..

100,20€ Bez DPH: 83,50€

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Olejový filter Opel Astra G, OPEL Signum, OPEL Vectra B, OPEL Vectra C, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 9117321

Olejový filter Opel 9117321 Názov Hodnota Vonkajżí priemer [mm] 6..

12,28€ 13,80€ Bez DPH: 10,24€

Vzduchový filter Opel Signum, OPEL Vectra C - Y20DTH, Y22DTR, Z19DT, Z9DTJ, Z19DTH, Z32SE, Y30DT, Z30DT - 95517658 - MANN Filter - C33189/1 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Vzduchový filter Opel Signum, OPEL Vectra C - Y20DTH, Y22DTR, Z19DT, Z9DTJ, Z19DTH, Z32SE, Y30DT, Z30DT - 95517658 - MANN Filter - C33189/1

Vzduchový filter Opel - 95517658 - MANN Filter - C33189/1 - čistič vzduchu OPELPre vozidlá:OPEL Sign..

10,58€ 15,12€ Bez DPH: 8,82€

Štítky: Opel, Brzdové, doštičky, predné, Zimmermann, 23404.205.1, Signum