Stieracia lišta pre zadný stierač Opel Astra G, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A, OPEL Meriva B, OPEL Vectra C, OPEL Vivaro A, OPEL Vivaro B, OPEL Zafira A - 93187205

  • Stieracia lišta pre zadný stierač Opel Astra G, OPEL Corsa C, OPEL Meriva A, OPEL Meriva B, OPEL Vectra C, OPEL Vivaro A, OPEL Vivaro B, OPEL Zafira A - 93187205

Stieracia lišta pre zadný stierač Opel

Pre vozidlá:

Opel Astra G - hatchbag

OPEL Corsa C

OPEL Meriva A

OPEL Meriva B

OPEL Vectra C- hatchbag, GTS

OPEL Vivaro A

OPEL Vivaro B

OPEL Zafira A

Dlžka: 400 mm

 

OE čísla:

OPEL1273060

OPEL9117727

OPEL 9112850

OPEL 4404850

OPEL 9114679

OPEL 6272250

OPEL 9114677

OPEL 93187205

Vozidlo Palivo Motor Rok
OPEL Astra G - - -
OPEL Corsa C - - -
OPEL Meriva A - - -
OPEL Meriva B - - -
OPEL Vectra C - - -
OPEL Vivaro A - - -
OPEL Vivaro B - - -
OPEL Zafira A - - -
 
Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu: 93187205
Dostupnosť: Skladom
Originálne diely OPEL dodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena: 16,80€
Cena s DPH: 15,12€
Bez DPH: 12,60€
ks
 
 

Súvisiace produkty

EGR ventil OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Vectra B, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 90530760 - náhrada

EGR ventil OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Vectra B, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 90530760 - náhrada

EGR ventil Opel Pre vozidlá: OPEL Astra G OPEL Frontera B OPEL Vectra B OPEL Zafira A..

46,19€ Bez DPH: 38,49€

Napínač klinového remeňa Opel 1,7 CDTi

Napínač klinového remeňa Opel 1,7 CDTi

Napínač klinového remeňa Opel 1,7 CDTi Pre motory: Z17DTR, A17DTR, A17DTJ, Z17DTJ, Z17DTH, Z17DT ..

131,81€ Bez DPH: 109,84€

Držiak predného nárazníka - pravý - Opel Astra G, Opel Zafira A - 90559500

Držiak predného nárazníka - pravý - Opel Astra G, Opel Zafira A - 90559500

Držiak predného nárazníka OPEL Strana montáže: pravá Pre vozidlá: Opel Astra G Opel Zafi..

17,27€ 19,19€ Bez DPH: 14,39€

Klínový remeň OPEL Astra J, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 2,0 CDTi - A20DT, A20DTH, A20DTR, Z20DTJ, Y20DTJ - 6PK1893 -  55577367 - continental

Klínový remeň OPEL Astra J, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 2,0 CDTi - A20DT, A20DTH, A20DTR, Z20DTJ, Y20DTJ - 6PK1893 - 55577367 - continental

Klínový remeň OPEL/prevodový remeň OPEL/drážkový remeň OPEL Dĺžka: 1893 mm Drážky: 6 P..

14,61€ 25,19€ Bez DPH: 12,17€

Štítky: Opel, Stieracia, lišta, pre, zadný, stierač, Astra, OPEL, Corsa, Meriva, Vectra, Vivaro, Zafira, 93187205, Bosch, stierače