Hadica intercooler OPEL Vivaro 2,0 CDTi - 93861970

  • Hadica intercooler OPEL Vivaro 2,0 CDTi - 93861970

Hadica intercooler OPEL

Pre vozidlá:

OPEL Vivaro

Pre motory:

2,0 CDTi - 66 kw - M9R 782

2,0 CDTi - 84 kw - M9R 780

OE čísla:

OPEL 4421790
OPEL 4419135
OPEL 93862376
OPEL 93861970
OPEL 5860812
OPEL 93185363
OPEL 55352162
Vozidlo Palivo Motor Rok
OPEL Vivaro A diesel 2,0 CDTi - M9R 780 - 84 kw -
OPEL Vivaro A diesel 2.0 CDTi - M9R 782 - 66 kw -
 
Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu: 93861970
Dostupnosť: Skladom
Originálne diely OPEL dodanie 2 - 14 dní
Pôvodná cena: 384,20€
Cena s DPH: 349,62€
Bez DPH: 291,35€
ks
 
 

Súvisiace produkty

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI od roku 2015 - 55595516

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI od roku 2015 - 55595516

Zapaľovacia cievka OPEL Pre vozidlá:OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira CPre motor..

142,90€ 157,03€ Bez DPH: 119,08€

Ovládanie spätných zrkadiel OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Meriva B, OPEL Zafira C - 13271827

Ovládanie spätných zrkadiel OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Meriva B, OPEL Zafira C - 13271827

Ovládanie spätných zrkadiel OPELBEZ FUNKCIE PRE ELEKTRICKY SKLAPATELNE ZRKADLA !!!Pre vozidlá:OPEL A..

28,58€ 31,41€ Bez DPH: 23,82€

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports Tourer - hnedá - 13350198

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports Tourer - hnedá - 13350198

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports TourerFarba: hnedá OE čísla:OPEL 1335..

502,93€ 552,67€ Bez DPH: 419,11€

Tryska ostrekovačov OPEL - pravá - 12782509

Tryska ostrekovačov OPEL - pravá - 12782509

Tryska ostrekovačov OPELPre vozidlá: OPEL Astra G, OPEL Astra H, OPEL Corsa D, OPEL Insignia, OPEL Z..

6,33€ 6,96€ Bez DPH: 5,28€

Gumené rohože OPEL Insignia A - do roku 2014 - sada - 32026152

Gumené rohože OPEL Insignia A - do roku 2014 - sada - 32026152

Gumené rohože OPEL - presné koberčeky OPEL - Originál rohože gumené OPELPre vozidlá:OPEL Insignia A ..

95,31€ 104,74€ Bez DPH: 79,43€

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013

Dvere OPEL Zafira BStrana montáže: predné - ľavéOE čísla:OPEL 13203013OPEL 124239..

1 031,52€ 1 133,54€ Bez DPH: 859,60€

Motorček zamykania nádrže OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 13158426

Motorček zamykania nádrže OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 13158426

Motorček zamykania nádrže OPEL - motorček hrdla nádrže OPEL - centrálny zámok nádrže OPELPre vozidlá..

92,06€ 101,16€ Bez DPH: 76,71€

Sada náhradných žiaroviek OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland X - 39022498

Sada náhradných žiaroviek OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland X - 39022498

Sada náhradných žiaroviek OPEL Pre vozidlá:OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland XObsah bale..

46,48€ 51,07€ Bez DPH: 38,73€

Nosič bicyklov OPEL Astra J Sports Tourer, OPEL Zafira C - 13308261

Nosič bicyklov OPEL Astra J Sports Tourer, OPEL Zafira C - 13308261

Nosič bicyklov OPEL - možnosť upevnenia 2 kusov bicyklovŠpeciálny adaptér pre upevnenie ďalších 2 ks..

328,68€ 361,19€ Bez DPH: 273,90€

Zámok kufrových dverí OPEL Adam, OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Karl, OPEL Mokka, OPEL Zafira C - 13524683

Zámok kufrových dverí OPEL Adam, OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Karl, OPEL Mokka, OPEL Zafira C - 13524683

Zámok kufrových dverí OPEL - zámok piatych dverí OPELPre vozidlá:OPEL AdamOPEL Astra JOPEL Astra K -..

163,71€ 179,90€ Bez DPH: 136,43€

Zámok kufrových dverí OPEL Cascada, OPEL Astra J - sedan, OPEL Insignia A - sedan - 13513995

Zámok kufrových dverí OPEL Cascada, OPEL Astra J - sedan, OPEL Insignia A - sedan - 13513995

Zámok kufrových dverí OPEL - zámok piatych dverí OPELPre vozidlá:OPEL CascadaOPEL Astra J - sedanOPE..

202,28€ 222,29€ Bez DPH: 168,57€

Sada náhradných žiaroviek OPEL a poistiek OPEL - premium H7 - 39171088

Sada náhradných žiaroviek OPEL a poistiek OPEL - premium H7 - 39171088

Sada náhradných žiaroviek OPEL a poistiek OPEL Obsah balenia:Žiarovka H7Žiarovka R10WŽiarovka R5WŽia..

40,84€ 44,88€ Bez DPH: 34,03€

Sada náhradných žiaroviek OPEL Mokka X - 39108125

Sada náhradných žiaroviek OPEL Mokka X - 39108125

Sada náhradných žiaroviek OPEL Pre vozidlá:OPEL Mokka XObsah balenia:Žiarovka H7Žiarovka HB3Žiarovka..

48,05€ 52,80€ Bez DPH: 40,04€

Sada náhradných žiaroviek OPEL Combo E, Opel Grandland X - 39133186

Sada náhradných žiaroviek OPEL Combo E, Opel Grandland X - 39133186

Sada náhradných žiaroviek OPEL Pre vozidlá:OPEL Combo E, Opel Grandland XOE čísla:OPEL 39133186..

58,97€ 64,80€ Bez DPH: 49,14€

Štítky: Opel, Turbo, hadica, OPEL, Vivaro, CDTi, 93861970, Original