Hadica intercooler OPEL

Pre vozidlá:

OPEL Vivaro

Pre motory:

2,0 CDTi - 66 kw - M9R 782

2,0 CDTi - 84 kw - M9R 780

OE čísla:

OPEL 4421790
OPEL 4419135
OPEL 93862376
OPEL 93861970
OPEL 5860812
OPEL 93185363
OPEL 55352162

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Vivaro A diesel 2,0 CDTi - M9R 780 - 84 kw -
OPEL Vivaro A diesel 2,0 CDTi - M9R 782 - 66 kw -

Trubo hadica OPEL Vivaro - 4421790 - 4419135 - náhrada

Kód produktu:DCR172TT
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Cena s DPH:

42,12€

Bez DPH:35,10€

Súvisiace produkty

Turbo hadica OPEL Insignia 2,0 CDTi - 23163578 - náhrada - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Turbo hadica OPEL Insignia 2,0 CDTi - 23163578 - náhrada

Hadica intercooler OPEL Pre vozidlá: OPEL Insignia Pre motory: 2,0 CDTi - A20DTC,A20DTL,..

65,40€ Bez DPH: 54,50€

Brzdy OPEL Corsa C, OPEL Combo C - predné - sada kotúčov a doštičiek - 240 mm - 4x100 - 93182590 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Brzdy OPEL Corsa C, OPEL Combo C - predné - sada kotúčov a doštičiek - 240 mm - 4x100 - 93182590

Brzdy OPEL Corsa C, OPEL Combo C - predné - sada kotúčov a doštičiek - 240 mm - 4x100 - 93182590 ..

231,76€ 260,40€ Bez DPH: 193,13€

Žhaviaca sviečka OPEL - 1,3 CDTi - B13DTC, B13DTE, B13DTN, B13DTR - 55238404 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL - 1,3 CDTi - B13DTC, B13DTE, B13DTR - 55238404

Žhaviaca sviečka OPEL - 1,3 CDTi  Pre motory: 1,3 CDTi - B13DTC, B13DTE, B13DTROE čísla: ..

28,57€ 32,10€ Bez DPH: 23,81€

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 95508489 - BERU - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - 95508489 - BERU

Žhaviaca sviečka OPEL 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL - do roku výroby 2007 NázovHodnotaDĺżka [mm]103.00..

10,55€ Bez DPH: 8,79€

Merač hmotnosti vzduchu Opel Astra H, Opel Signum, OPEL Vectra C - 1,9 CDTi - Z19DTL, Z19DT, Z19DTH - 55350048 - Bosch - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Merač hmotnosti vzduchu Opel Astra H, Opel Signum, OPEL Vectra C - 1,9 CDTi - Z19DTL, Z19DT, Z19DTH - 55350048 - Bosch

Merač hmotnosti vzduchu Opel 1,9 CDTi - váha vzduchu Pre vozidlá: Opel Astra H, Opel Signum, O..

131,99€ Bez DPH: 109,99€

Termostat OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL, Z19DTJ, Z19DTH - 95517661 - Wahler - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Termostat OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 1,9 CDTi - Z19DT, Z19DTL, Z19DTJ, Z19DTH - 95517661 - Wahler

Termostat Opel - 1,9 CDTi, s tesnením a senzorom Otváracia teplota 88 °CPre vozidlá:OPEL Astra H,..

45,30€ Bez DPH: 37,75€

Štítky: Opel, Trubo, hadica, OPEL, Vivaro, 4421790, 4419135, náhrada, DCR172TT