• Hadica intercooler OPEL Vivaro 2,0 CDTi - 93861970 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Hadica intercooler OPEL

Pre vozidlá:

OPEL Vivaro

Pre motory:

2,0 CDTi - 66 kw - M9R 782

2,0 CDTi - 84 kw - M9R 780

OE čísla:

OPEL 4421790
OPEL 4419135
OPEL 93862376
OPEL 93861970
OPEL 5860812
OPEL 93185363
OPEL 55352162

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Vozidlo Model Motor Rok
OPEL Vivaro A diesel 2,0 CDTi - M9R 780 - 84 kw -
OPEL Vivaro A diesel 2,0 CDTi - M9R 782 - 66 kw -

Hadica intercooler OPEL Vivaro 2,0 CDTi - 93861970

Výrobca: OPEL - originál diel GM
Kód produktu:93861970
Dostupnosť:Skladom
Originálne diely OPELdodanie 2 - 7 dní
Pôvodná cena:302,40€
Cena s DPH:

269,14€

Bez DPH:224,28€

Súvisiace produkty

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI od roku 2015 - 55595516 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Zapaľovacia cievka OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira C - 1,6 SIDI od roku 2015 - 55595516

Zapaľovacia cievka OPEL Pre vozidlá:OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Cascada, OPEL Zafira CPre motor..

110,00€ 123,60€ Bez DPH: 91,67€

Ovládanie spätných zrkadiel OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Meriva B, OPEL Zafira C - 13271827 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Ovládanie spätných zrkadiel OPEL Astra J, OPEL Insignia, OPEL Meriva B, OPEL Zafira C - 13271827

Ovládanie spätných zrkadiel OPELBEZ FUNKCIE PRE ELEKTRICKY SKLAPATELNE ZRKADLA !!!Pre vozidlá:OPEL A..

22,00€ 24,72€ Bez DPH: 18,33€

EGR ventil OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Vectra B, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 93170138 - Wahler - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

EGR ventil OPEL Astra G, OPEL Frontera B, OPEL Vectra B, OPEL Zafira A - 2,0 Di - 2,0 DTi - 2,2 DTi - 93170138 - Wahler

EGR ventil Opel Pre vozidlá: OPEL Astra G OPEL Frontera B OPEL Vectra B OPEL Zafira A..

102,00€ Bez DPH: 85,00€

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports Tourer - hnedá - 13350198 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports Tourer - hnedá - 13350198

Roleta kufra - kryt batožinového priestoru OPEL Astra J Sports TourerFarba: hnedá OE čísla:OPEL 1335..

387,15€ 435,00€ Bez DPH: 322,63€

Tryska ostrekovačov OPEL - pravá - 12782509 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Tryska ostrekovačov OPEL - pravá - 12782509

Tryska ostrekovačov OPELPre vozidlá: OPEL Astra G, OPEL Astra H, OPEL Corsa D, OPEL Insignia, OPEL Z..

3,74€ 4,20€ Bez DPH: 3,12€

Gumené rohože OPEL Insignia A - do roku 2014 - sada - 32026152 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Gumené rohože OPEL Insignia A - do roku 2014 - sada - 32026152

Gumené rohože OPEL - presné koberčeky OPEL - Originál rohože gumené OPELPre vozidlá:OPEL Insignia A ..

73,37€ 82,44€ Bez DPH: 61,14€

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Dvere OPEL Zafira B - predné - ľavé - 13203013

Dvere OPEL Zafira BStrana montáže: predné - ľavéOE čísla:OPEL 13203013OPEL 124239..

794,06€ 892,20€ Bez DPH: 661,72€

Žiarovka OSRAM H7 - NIGHT BREAKER UNLIMITED - 64210NBU-HCB - 2ks - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Žiarovka OSRAM H7 - NIGHT BREAKER UNLIMITED - 64210NBU-HCB - 2ks

Žiarovka H7 OSRAM Night Breaker Unlimited 12V 55W PX26dTieto žiarovky sú novou a vylepšenou verziou ..

22,79€ Bez DPH: 18,99€

Motorček zamykania nádrže OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 13158426 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Motorček zamykania nádrže OPEL Astra H, OPEL Signum, OPEL Vectra C, OPEL Zafira B - 13158426

Motorček zamykania nádrže OPEL - motorček hrdla nádrže OPEL - centrálny zámok nádrže OPELPre vozidlá..

69,26€ 77,82€ Bez DPH: 57,72€

Sada náhradných žiaroviek OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland X - 39022498 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Sada náhradných žiaroviek OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland X - 39022498

Sada náhradných žiaroviek OPEL Pre vozidlá:OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Crossland XObsah bale..

35,78€ 40,20€ Bez DPH: 29,82€

Nosič bicyklov OPEL Astra J Sports Tourer, OPEL Zafira C - 13308261 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Nosič bicyklov OPEL Astra J Sports Tourer, OPEL Zafira C - 13308261

Nosič bicyklov OPEL - možnosť upevnenia 2 kusov bicyklovPre systém FLEXFIX - rýchlo montážPre vozidl..

273,94€ 307,80€ Bez DPH: 228,29€

Zámok kufrových dverí OPEL Adam, OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Karl, OPEL Mokka, OPEL Zafira C - 13524683 - Doopla.sk | Opel Diely | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Zámok kufrových dverí OPEL Adam, OPEL Astra J, OPEL Astra K, OPEL Insignia B, OPEL Karl, OPEL Mokka, OPEL Zafira C - 13524683

Zámok kufrových dverí OPEL - zámok piatych dverí OPELPre vozidlá:OPEL AdamOPEL Astra JOPEL Astra K -..

126,02€ 141,60€ Bez DPH: 105,02€

Zámok kufrových dverí OPEL Cascada, OPEL Astra J - sedan, OPEL Insignia A - sedan - 13513995 - Doopla.sk | Originál diely Opel | Archanjel Slovakia, s.r.o.

Zámok kufrových dverí OPEL Cascada, OPEL Astra J - sedan, OPEL Insignia A - sedan - 13513995

Zámok kufrových dverí OPEL - zámok piatych dverí OPELPre vozidlá:OPEL CascadaOPEL Astra J - sedanOPE..

137,24€ 154,20€ Bez DPH: 114,37€

Štítky: Opel, Turbo, hadica, OPEL, Vivaro, CDTi, 93861970, Original